aktualizacja w weekendy ;-)

piątek, 30 stycznia 2009

Kolejne koncerty .oSo.

Aktywność koncertowa wbrew recesji rozwija się całkiem nieźle. Po świątecznej przerwie zespół .oSo. zagrał 13 stycznia w warszawskiej Hard Rock Cafe, a w najbliższą niedzielę 1 lutego będziemy grali w NoMercy. Z kolei na 8 lutego planujemy w Saturatorze koncert razem z "grupą o niepokojącej nazwie RYZYKO", grającej - jak sami się określają - disco-pogo.

Dla wszystkich zastanawiających się dlaczego piszę o tym nieznanym z radiowych rozgłośni zespole, zamieszczam poniżej filmik z koncertowego nagrania z HRC z 13 stycznia (jeśli ktoś dysponuje dobrym łączem warto ustawić przy odtwarzaniu HQ):


Jeśli kogoś to interesuje to na stronie zespołu są do pobrania w dobrej jakości pliki .mp3 oraz okładki pierwszej płyty. Można sobie ściągnąć i samemu wypalić płytę. Jeśli natomiast ktoś chce mieć oryginalną tłoczoną płytę - można ją zamówić za 10 zł plus koszty wysyłki ;-) To nie jest tekst komercyjny, bo żeśmy tą płytę nagrali samodzielnie i samodzielnie wytłoczyli za własne pieniądze ;-) Dlatego rzadko można nas usłyszeć w radiu ;-)

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

 


Igor Czajka - Copyright 2008. Wszystkie Prawa Zastrzezone.

mail do autora - Igor Czajka