aktualizacja w weekendy ;-)

środa, 15 października 2008

Zmiana tematu

Ostatnio nastąpiło spodziewane zmęczenie materiału. Muszę sobie zrobić przerwę od tematów azjatyckich i dla odpoczynku zamieszczę parę luźniejszych fotorelacji z najbliższego otoczenia. Zbiegło się bowiem to zmęczenie z nawałem zajęć w pracy i poza pracą, co skutkuje totalnym brakiem czasu nawet na odczytanie maili od znajomych oraz z przepiękną w tym roku polską złotą jesienią, która nie przestaje mnie zachwycać. Zatem na początek trochę kolorów, których próżno szukać w realnym świecie ;-)

Kolory w codziennej drodze do pracy:

I jeszcze odrobina kolorów nad Wisłą:A w sobotę skorzystaliśmy z bliskiego sąsiedztwa teatru Ateneum i wybraliśmy się na "Kolację dla głupca". Sztuka lekka, śmieszna i przyjemna. Aktorstwo - rewelacyjne!!! Nie lubię Tyńca, ale w roli tytułowego głupca był po prostu boski! Reszta aktorów także na najwyższym poziomie. Czysta przyjemność - polecam każdemu z czystym sumieniem.


2 komentarze:

  1. Dobrze rozumiem o co Ci chodzi z tym zmęczeniem materiału, też coś takiego już niestety przeżywałem;) Lepiej sobie dać właśnie na jakiś czas spokój, albo od pisania, albo jak właśnie robisz, zmienić trochę tematykę (co nie oznacza, że nie czytałem z przyjemnością Twoich azjatyckich wpisów). Po jakimś czasie wróci zapał, gwarantuję:)

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiem ;-) Zarówno społeczne procesy jak i aktywność pojedynczego człowieka ma falową naturę. Dlatego kryzys jest tak samo naturalny jak intelektualna hossa. I lepiej dać sobie odpocząć, niż męczyć siebie i czytelnika ;-) Tekst od razu czuje jak pasji brakuje ;-))))) Pzdr!

    OdpowiedzUsuń

 


Igor Czajka - Copyright 2008. Wszystkie Prawa Zastrzezone.

mail do autora - Igor Czajka